Ara tatil ne zaman olacak? Bakan Selçuk açıkladı…

Ara tatil ne zaman olacak? Bakan Selçuk açıkladı...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 16 Kasım Pazartesi itibarıyla başlayacak ara tatilde, öğretmenlerin mesleki gelişim programlarına çevirim içi ortamda katılabileceklerini bildirdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ”Çocuklar beni okulda görür görmez “Hoca’m, ara tatil olacak mı?” diye soruyor. Meraklarını giderelim: Yavrum, ara tatiller hakkınızdır. Elbette olacak. 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor. Şimdiden iyi ve sağlıklı tatiller diliyorum” açıklamasında bulundu.

Bakan Selçuk’un, Twitter hesabından yaptığı açıklama:

Selçuk, ”Çocuklar beni okulda görür görmez “Hoca’m, ara tatil olacak mı?” diye soruyor. Meraklarını giderelim: Yavrum, ara tatiller hakkınızdır. Elbette olacak. 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor. Şimdiden iyi ve sağlıklı tatiller diliyorum” ifadelerine yer verdi.

16 KASIM PAZARTESİ İTİBARIYLA BAŞLAYACAK ARA TATİLDE…

16 Kasım Pazartesi itibarıyla başlayacak ara tatilde, öğretmenlerin mesleki gelişim programlarına çevirim içi ortamda katılabileceklerini de duyuran Selçuk, verimli bir mesleki gelişim dönemi diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: İşte koronavirüste yeni önlemler

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: İşte koronavirüste yeni önlemler

Okulların tamamen açılmasıyla ilgili Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan açıklama

Okulların tamamen açılmasıyla ilgili Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan açıklama