Ayrılık işareti verdiğini gösteren 7 işaret


Erkeklerin verdikleri bu sinyaller ufukta ayrılığın olduğunu ortaya koyuyor olabilir. Yapmanız gereken yazıyı okumak ve iç sesinize kulak vermek.

Erkeklerin verdikleri bu sinyaller ufukta ayrılığın olduğunu ortaya koyuyor olabilir. Yapmanız gereken yazıyı okumak ve iç sesinize kulak vermek.

Ayrılık 1

1. Ailesiyle ve Arkadaşlarıyla Daha Sık Vakit Geçirmeye Başladıysa

Oldum olası bu yapıdaysa sorun yok ama ani değişiklikler sorgulamanız gerekenler arasında!

2. Eskisi Gibi Sarılmıyorsa

Beden dili ilişkiniz hakkında çok şey anlatıyor. Eskisi gibi sıkı sıkı sarılmıyorsa, tutkudan uzak öpmeye başladıysa, elinizi bile daha az tutuyorsa yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir.

3. Her Şeyi Kabul Ediyorsa

Bu ilk başta iyi bir şey gibi görünebilir ancak bu kayıtsızlığının nedeni artık bazı şeyleri eskisi kadar önemsememesi de olabilir!

👍🏻Bu da ilginizi çekebilir ⭐️ 

video

4. Haberleri Paylaştığı İlk Kişi Siz Değilseniz

Terfi ettiğini, bir yakınını kaybettiğini, tatil planladığını sosyal medyadan veya arkadaşlarından duymaya başladıysanız aranızdaki bağ ya hiçbir zaman çok sağlam olmadı ya da zayıflıyor.

5. İletişimi Azaldıysa

Eskiye oranla daha az araması, mesajları gördüğü halde geç yanıtlaması ve “Sonra ararım” cümlesini daha sık kurması ciddiye alınması gereken bir sinyal.

6. Endişeli Hissettiriyorsa

Doğru kişiyle birlikteyken, yanlış bir şey söyleme konusunda endişe duymayız. O nasıl olsa bizi anlar, yanlış anlasa da bunu kısa sürede çözeriz. Eğer son zamanlarda bu durumda değişiklik olduysa ve onun yanında kelimelerinizi nasıl seçmeniz gerektiğini konusunda endişeliyseniz, yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir.

7. Sık Sık Tartışma Çıkarıyorsa

Yanından gergin ve mutsuz ayrılmaya başladıysanız, adeta tartışmak için bahane arıyorsa ve sonrasında bunu düzeltmek için hiçbir adım atmıyorsa, ilişkinizle yüzleşme zamanı! Evet, bir ilişkiye sahip olmak harika. Ama işler yolunda gitmediğinde cesur davranmak ve gerçekleri kabul etmek de şart.


Share via
Maile Gönder