Bir Erkeğin Yalnızca Aşık Olmaya Başladığı Kadın Karşısında Yaptığı 9 Hareket

Bir Erkeğin Yalnızca Aşık Olmaya Başladığı Kadın Karşısında Yaptığı 9 Hareket 2

Erkekler çok karmaşık yaratıklardır ve bu yüzden çoğu zaman uğraşması zahmetli kişilerdir. (Tabii biz kadınların da aşağı kalır bir yanımız yok). Muhtemelen şu zamana kadar erkeklerin sizin olmasını istediğiniz kadar kendilerini ifade edemediklerini anlamışsınızdır.

Açık olmayı ve hassasiyeti zayıflık olarak görürler. Kendilerini çok fazla açmayı sevmezler çünkü ilerde yaralanabileceklerinden korkarlar. Karşısındaki kızın kendileri üzerinde güç sahibi olmasına kolay kolay izin vermezler.

Bu durum sinirinizi ne kadar bozarsa bozsun bir şekilde erkeklerin çoğunluğunu olduğu gibi kabullenirsiniz ve sabırlı olmaktan başka yapacak bir şeyin olmadığını bilirsiniz. Size güvenebilmeleri için onlara gerekli zamanı ve rahatlığı vermek zorundasınız. Size açılmalarını bekleyecek ve bu şekilde bir çift olarak iletişiminizi geliştireceksiniz.

Ama eğer bekleyemiyorsanız, kafasından ve kalbinden geçenleri bilmek istiyorsanız o zaman bunda hiçbir zorluk yok. Onu kabullendirmeye zorlamadan sizin hakkınızda ne hissettiğini doğrulamanın bir yolu var. Sadece biraz uyanık olmanız gerekiyor. Davranışlarını fark etmeniz ve satır aralarını okuyabilmeniz lazım. Bir erkeğin ilişkideki davranışlarına bakarak karakteriyle alakalı birçok şey söyleyebilirsiniz. Bazen en yüksek ve açık mesajlar kelimelere dökülmeyenlerdir. Eğer sevdiğiniz adam aşağıda listelenen şeylerin çoğunu yapıyorsa, o zaman size gerçekten aşık olduğunu ve endişelenmemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

1. Konuştuğunuz zaman gerçekten dikkatle dinler

Sizi dinlediğini her zaman belli eder ve söylediklerinizi dinler. Asla söyledikleriniz önemsizmiş gibi ya da boş konuşuyormuşsunuz gibi hissettirmez. Onun tarafından dinlendiğinize emin olmanızı hissettirmek ister.

2. İlişkinin devam edebilmesi için gerekli çabayı gösterir

Bu ilişkinin yürüyeceğine inanır. Kendi payına düşen bir kısım olduğunu anlar ve bu rolü üstlenmeye dünden hazırdır. İlişkinin çaba sarf etmek demek olduğunu bilir ve elini taşın altına koyarak sizin yorulmamanız için uğraşır. Sizin için fazladan kilometrelerce yol gidebilir.

3. Küçük şeyleri aklında tutmak için uğraşır

Detaylara her zaman dikkat eder. Söylediğiniz her şeyde aşırı derecede önem arz eden manalar bulur ve size ne kadar önemsiz gelse de bu anlattıklarını hatırlamak için bir çaba içindedir. Sizinle alakalı küçük detayları her zaman hatırlarlar çünkü onlar için en önem arz eden şeyler bu küçük detaylardır.

4. Sizin mutluluğunuzu önceliği haline getirir

Gün sonunda önemli olanın diğer kişiyi mutlu etmek olduğunu bilir. Sizin mutluluğunuzu mutlaka kendi mutluluğunun önüne koyar. Hayatında olduğunuz için size değer verir ve sizi asla garantiye almaz. Yüzünüze koca bir gülümse kondurmak için ne gerekiyorsa yapacaktır.

5. Sizinle zor konuşmalar yapmaktan kaçınmaz

İlişkinin her zaman parlak ve mutlu bir şekilde gitmeyeceğinin farkındadır. Sizinle bu zor konuşmaları yapmak için çok isteklidir. Sizinle bazı durumları tartışmaktan korkmaz çünkü bunun ilişkinin bir parçası olduğunu bilir.

6. Sizin ailenizi samimi bir şekilde umursar

Ailenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu bilir ve bu yüzden onlar da sizinle aynı önem derecesindedir. Hayatınızdaki en önemli insanların umursanmasını ister.

7. Size gerçekten saygı duyar ve güvenir

Sizin tek başınıza bir birey olduğunuzu anlar ve bunu tehdit edecek hiçbir girişimde bulunmaz. Size olduğunuz gibi saygı duyar ve asla kendi istediklerini size empoze etmeye çalışmaz. Size kendiniz ve ilişkiniz için doğru kararları verebilecek olgun bir insan olduğunuz için güvenir.

8. Hayatınızı kolaylaştırmak için elinden geleni yapar

Angarya işleri yapmaktan kaçmaz. Sizin hayatınızı kolaylaştırmak için yardım edebileceği bir ilişkinin içinde olmak ister. Hayatınızı hiçbir şekilde karmaşık hale getirmek istemez. Sizin için hayatı daha katlanılabilir kılan her türlü şeyi yapmaya isteklidir.

9. Size hiçbir konuda ASLA yalan söylemez

Onun için olması pek münasip olmadığı zamanlarda bile size karşı hep dürüsttür. Her zaman doğruyu söylediğine emin olduğunuzdan ona güvenirsiniz. Size hiçbir konuda asla isteyerek yalan söylemez ya da kandırmaya çalışmaz.

Kaynak:http://filoji.com/bir-erkegin-yalnizca-asik-olmaya-basladigi-kadin-karsisinda-yaptigi-9-hareket/

Sağlıklı Bir Beyniniz Olmasını İstiyorsanız Bunları Yapın. Bunları yaptığınızda beyniniz zehir gibi olacak 2

Sağlıklı Bir Beyniniz Olmasını İstiyorsanız Bunları Yapın. Bunları yaptığınızda beyniniz zehir gibi olacak

Yanındayken Huzur Veren Güçlü Kişilerin 7 Ortak Özelliği 2

Yanındayken Huzur Veren Güçlü Kişilerin 7 Ortak Özelliği