BİR KADININ SİZDEN HOŞLANDIĞINI GÖSTEREN 8 İŞARET

BİR KADININ SİZDEN HOŞLANDIĞINI GÖSTEREN 8 İŞARET 2

Sizden hoşlanan bir kadını nasıl anlarsınız? Bir kadının sizinle İlgilendiğini gösteren 8 işaret…

Erkekler onları reddettiklerinde kadınlardan nefret ederler. Rüyalarınızın kadını randevu teklifinizi geri çevirdiği zaman egonuzun parçalara ayrılması kadar kötü birşey yoktur. Sizinle gerçekten ilgilendiğini düşünmüştünüz ancak her nedense verdiği sinyalleri yanlış anlamışsınız. Erkek bakış açısından, kadınlar duygusal ilgilerini gösterirken genellikle kurnaz ve aldatıcının da ötesindedirler.

Veya sadece net olarak kafa karıştırıcı (gerçekten yakışıklı ve cebiniz dolu olmadığınız sürece, eğer öyleyse bu durumda sizi arayacaklardır) Ve evet, kadınlar genellikle karışık mesajlar gönderirler çünkü kafalarının içinde neyin olup bittiğinden emin değildirler. Çoğu erkeğin aradığı, bir kadının kendileri için kesinlikle sıcak duygular beslediğini gösteren birkaç net işarettir. Böyle birşey var mı? İşte size ona çıkma teklif etmenizi istediğini gösteren birkaç işaret.

1-“Yüzünüzün” içinde Aniden, her yerde onun varlığını farkedeceksiniz.”Neredeyse” gittiğiniz her yerde ona rastlayacaksınız; iş yerinde holden geçip duracak; “yanlışlıkla” size çarpacak; bir klüpte size yakın durabilmek için manevralar yapacak.

Yapmak istediği onu fark etmenizi sağlamak ve ilk adımı atmanız için size fırsat vermektir. Bu kadın stratejisindeki sorun şu ki, birçok erkek bunu farketmez ve sürekli fırsatları çöpe atar.

Erkekler direkttir; kadınlarsa indirekt. O zaman, bir daha ki sefer bir kadın devamlı olarak yolunuza çıkarsa, bunu bilerek yaptığının farkında olun.

2-Tüm doğru hareketleri yapıyor Birçok insan vücutlar yalan söylemez der. Doğa, insanları birinden hoşlandıkları zaman sözel olmayan öylece özgürce uçuşan karmaşık flört işaretleri ile programlanmıştır. Arzu edilen şeye bakıldığında göz bebeğinin büyümesinden, dokunma veya gülümseme gibi daha kasti yapılan davranışlara kadar. İşte size dikkat edilmesi gereken birkaç vücut dili ipuçları:

*Bacakları, ayakları veya omuzlarıyla size doğru yönelmesi. *Konuşurken size doğru eğilmesi.

*Saçıyla oynaması veya arkaya doğru atması. *Takılarıyla (küpeleri örneğin) oynaması veya bardağının gövdesini okşaması *İçkisini içerken veya konuşurken gözlerini size dikmesi

*Vücut hareketlerinizin aynısını yapması (örneğin, elinizi masanın üstüne koyduğunuzda onun da aynısını yapması gibi)

*Onu soruşturduğunuzda gülümsemesi. Eğer bu işaretlerin bir kısmının farkına varırsanız, size aşk için yeşil ışık yaktığından emin olabilirsiniz. Sizin için vakit kazanır ve sizi çözmek için deşer.

3-Hiçbir zaman çok meşgul değil Flört oyunlarının esas kuralıdır bu: Eğer bir kadın sizinle çıkmakla ilgileniyorsa, müsait olacaktır. Yani, size iş telefonu numarasını veya e-posta adresini verecek, aramalarınıza hemen cevap verecek veya geri arayacak ve birlikte olabilmeniz için davetinizi kabul edecek ve eğer belirlediğiniz günde meşgulse “Bu Cumartesi olmaz ama önümüzdeki Cumartesi uygunum, eğer senin için de uygunsa” gibi birşey söyleyecektir.

Sizinle ilgilenen bir kadından “şuanda gerçekten çok meşgulüm” veya “programıma bir bakayım” veya “henüz kötü bir ilişkiden çıktım ve erkekler konusunda karmakarışığım” gibi cümleler asla duymazsınız. Mevcut durumda biriyle aktif olarak çıkıyor olsa dahi, ileride görüşebilmek için sizinle arasındaki iletişim hatlarını açık tutacaktır.

4-Sizi merak ediyor Sizinle ilgilenen bir kadın sizinle ilgili herşeyi bilmek isteyecektir (böylece sizin hakkınızda kız arkadaşlarıyla konuşabilsin). Sizi aileniz, geçmişiniz ve yemek, müzik ve sinema konusundaki zevkleriniz hakkında sınayacaktır.

Esasen yaptığı, sizinle bir bağ kurabilmek için sevdiklerinizin ve sevmediklerinizin bir listesini çıkamaya çalışmaktır. Eğer balonla uçmaktan hoşlanıyorsanız aniden o da hoşlanıyor olacaktır.

5-Size “tahkikat” yapıyor Bir kadının bir erkeğin finansal kaynaklarını tespit etmek için kullandığı araçlardan biridir bu. Tahkikat, genel sorulardan oluşmuş bir seri gibidir fakat bunun arkasında çalışan insafsız bir hesap makinesi vardır.

Bir kadın ilgilendiği bir erkekle ilk buluştuğunda, doğal bir sohbetin içine giydirilmiş şekilde ona işini, nerede yaşadığını ve nasıl bir araba kullandığını soracaktır. Eğer “doğru” cevapları verirseniz, ardından flört işaretleri gelecektir; fakat onun “standartlarına” uymuyorsanız, bir toz bulutunda yok olacaktır.

6-Sizinle “gelecekten” bahsediyor İlgili bir kadın sizinle yapılacak her türlü plana açıktır. Aslında, genellikle “bowling oynamayı sever misin? Bir ara birlikte gitmeliyiz” gibi birşey söyleyecektir. Bu şekilde hareket ettiğinde, sakın hata yapmayın. Ona çıkma teklif etmenizi istiyordur.

7-Diken üstünde Eğer gerçekten sizinle ilgileniyorsa, etrafınızdayken bir kedi kadar huzursuz olacaktır, özellikle de onun verdiği işaretlerden birhaberseniz. Tabii ki, normal utangaç bir insan olabilir. Bu yüzden başkalarıyla olan ilişkilerine bakın eğer sadece sizinleyken rahat duramıyorsa, o zaman muhtemelen aşkı düşünüyordur.

8-Konuştuğunuz diğer kadınları kıskanıyor Arkasında yeşil gözlü canavar var. Sizinle ilgilenen bir kadın rakiplerini bir atmaca gibi izleyecektir (pençeleri çıkmış bir şekilde).

Bu durumda, eğer sadece diğer kadınlarla şakalaşmanızdan dolayı köpürüyorsa, emin olabilirsiniz ki sadece arkadaşınız olmaktan daha fazlasını istiyordur. Onu harekete geçirmenin zamanı Bunlar kadınların sizi istediklerinde yaydıkları en açık işaretlerden bazılarıdır.

Fakat dikkat edin bu işaretlerden sadece birine bakmak ilgisini belirlemede yeterli olmayabilir (birçok kadın herkese karşı açıkça samimi olabilir) Ancak, eğer bu işaretlerden birçoğu ile karşı karşıyaysanız, bu haftasonu biriyle çıkacağınız oldukça nettir.

Kaynak: Gecce
https://www.gecce.com/haber-bir-kadinin-sizden-hoslandigini-gosteren-8-isaret

Ellerinizin Yaşlanmasını Önlemek için 7 Bakım Önerisi 1

Ellerinizin Yaşlanmasını Önlemek için 7 Bakım Önerisi

Rahim ağzı kanserinin 12 belirtisi! 2

Rahim ağzı kanserinin 12 belirtisi!