Burcun aşk hayatın hakkında neler söylüyor?


Burcun aşk hayatın hakkında neler söylüyor?

1.KOÇ

Koç burçları oldukça çekici ve etkileyicidirler. Her zaman gizemli bir yanları vardır. Otoriterdirler ve istediklerini elde ederler. Mükemmel bir aşıktır, ilişkilerini dolu dolu ve içinden geldiği gibi yaşar.

2. Boğa

Boğa için önemli olan hayatının aşkını bulmaktır. Bulunca ise gözü ondan başkasını görmez, hayatını sevdiği insana adar. Boğa burcu tam bir aile insanıdır.

3. İkizler

İkizler için mantık çok ama çok önemlidir. Fazla duygusallık genelde ağır gelir. Hayatının her alanında mantığını kullanmayı tercih eder. Çünkü fazla duygusallığın onu zayıflattığını düşünür. Zor aşık olur. Aşık olduktan sonra ise her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır.

4. Yengeç

Yengeçler sevgi ve merhamet doludur. Çok duygusaldırlar ve kırılmaktan korkarlar. Bu yüzden ilişkilerde başta çekimser davranabilirler. Fakat karşıdaki kişiye güvendiği zaman mükemmel bir aşık oluverirler. Evcil burçtur yengeç. Sevdiğiyle birlikte evde vakit geçirmek en büyük zevkleri arasındadır.

5. Aslan

Aslanlar dikkat çekicidirler ve toplumda kendilerini hemen belli ederler. Çok kolay aşık olabilen bu burç, kararlıdır ve ilk adımı atmaktan çekinmez. Ayrıca ilişkide egemenliğin kendilerinde olmasını isterler. Her zaman çekici ve karizmatik olduklarını da söyleyebiliriz. Bu burcun insanları neredeyse tüm zamanlarını eşleriyle birlikte geçirmek isterler. Mükemmel bir eş olurlar.

6. Başak

Bu burcun insanları enerjik, neşeli ve mütevazı karakterleriyle dikkat çekerler. Aşk hayatları için hayallerindeki insanı beklerler. Bu kişi ile karşılaştıktan sonra ise kendilerini ona adarlar diyebiliriz.

7. Terazi

Terazi aşka aşık bir burçtur. Karşısındaki insana tüm sevgisini verir, duygularını belli etmekten çekinmez. Duygusal ve romantiktir. Dinlemeyi ve eşini iyi hissettirmeyi çok iyi bilirler.

8. Akrep

Akrepler aşkı dolu dolu yaşarlar. Duygu ve düşüncelerini karşısındakiyle paylaşmaktan zevk alırlar. Sosyal ve eğlenceli bir burçtur. Sevgisiyle partnerini mutlu etmesini bilir.

9. Yay

Cesur, çapkın, ne istediğini bilen bir burçtur yay. Duygularını saklamaz, içinden geldiği gibi davranır. Muhteşem bir hayat arkadaşı olurlar. Renkli ilişkilerin insanıdır.

10. Oğlak

Sevgi dolu bir burçtur. Karşısındaki insana güvenene kadar duygularını kontrol altında tutarlar. Güvendiklerinde ise her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır.

11. Kova

Bir kovayı tavlamak istiyorsanız zekanızı kullanmak zorundasınız. Onlar dış görünüşten etkilenmez. Herkese kolay kolay güvenmez. Hayatında az ve öz insan bulundurur. Aşık olduğunda ise dünyanın en fedakar insanına dönüşürler.

12. Balık

Aşık olduğunda kör olup, partnerinin hatalarını görmeyen bir burç varsa o da balıktır! Gerçek aşkı aramaktan asla vazgeçmezler ve karşısındaki kişiye kısa sürede bağlanırlar.


Arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz:

Send this to a friend