Canlı yayında sürekli tırnaklarını yiyordu… Türkiye’nin konuştuğu Sinan Sardoğan’ın evi ilk kez ortaya çıktı! Sobanın içinde…

addtext 01 10 09.47.27

2018’de Avcılar’ın Firüzköy mahallesinde 12 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz suçundan tutuklanan Sinan Sardoğan, cezaevine gönderildi! Müge Anlı, korkunç gelişmeyi dün canlı yayında ekranlara taşırken duygularına hakim olamadı. 64 yaşındaki Arife Gökçe’yi öldürdüğünden de şüphe duyulan Sinan Sardoğan’ın yaşadığı ev ilk kez ortaya çıktı.

addtext 01 10 09.47.21

Müge Anlı, dünkü yayınında Sinan Sardoğan’ın istismarda bulunduğu çocuğun nasıl polise başvurduğunu anlattı. Televizyonda Sinan Sardoğan’ı gören çocuk ailesinin yanına giderek televizyondaki bu adamın 2018’de kendisine istismarda bulunduğunu söyledi. Emniyet devreye girdi ve Sinan Sardoğan, gözaltına alındı.

SİNAN SARDOĞAN KAMERALAR KARŞISINDA PANİK OLDU: ‘KORKUYORUM’

Tüm Türkiye’nin tepkisini çeken Sinan Sardoğan, gözaltına alındıktan sonra kameralar karşısında da mesaj vermeyi ihmal etmedi. Canlı yayında sık sık tırnaklarını yiyen Sinan Sardoğan, ‘Korkuyorum, götürülmekten korkuyorum ben bir şey yapmadım’ dedi. Savcılık, kararını verdi ve Sinan Sardoğan tutuklandı.

addtext 01 10 09.47.09

EVİ GÖRÜNTÜLENDİ

Tokat’ta yaşayan Arife Gökçe’ye ne olduğu sorusu halen yanıtsız. Köylüler endişe içinde… 64 yaşında 12 torun sahibi Arife Gökçe Tokat Almus’ta yaşadığı köyünde sanki yer yarıldı içine girdi. Sırlarla dolu kaybın 22’nci gününde Sinan Sardoğan’ın kabus evi görüntülendi.

Köylülerden biri Gökçe’nin kaybolduğu gün Sinan’ın dağdan geldiğini söylediğini belirtti.

Bir başka köylü ise televizyondaki Sinan ile tanıdıkları Sinan’ın aynı olduğunu bir dediğinin diğerini tutmadığını söyledi. Gökçe’nin kim veya kimler tarafından kaçırıldığının yanıtını bulabilmek için ekipler köyde ev ev geziyor.

Jandarmanın uğradığı evlerden biri de Sinan Sardoğan’ın evi oldu. Ekipler Sinan’ın oturma odasında bulunan sobanın içinden bile numuneler aldı.

Hatta çamaşır makinesinde bir iz, bir ipucu arandı.

Gökçe’nin kaybolduğu gün evinin etrafında Sinan Sardoğan görülmüştü öyle ki çalı toplama gittiğini ardından evine döndüğünü ve çay ile menemen yaptığını söylemişti.

Sardoğan’ın 6 ay hapis cezası aldığı ve 27. 09.2022 tarihinde şartlı tahliye ile serbest bırakıldığına dair belge de evinde ortaya çıktı.

 

addtext 01 10 12.21.00

Boşanmaları azaltmanın 7 yolu…

addtext 01 10 12.55.03

Kedilerle oynadığını için küçük kızını terlikle döverek…