En meşhur 8 güzellik tüyosu

Bu güzellik tüyoları, işinizi çok kolaylaştıracak… İşte en meşhur 8 güzellik tüyosu…

1. Dağılan göz kaleminden şikayetçiyseniz, göz kaleminizi 15 dakika buzlukta bekletin. Sertleşen ucu hem daha kolay sürülmesini sağlayacak hem de dağılma yapmayacaktır.

2. Kirpik kıvırıcınızı birkaç saniye fönle ısıtırsanız, kirpikleriniz daha kolay şekil alacaktır ve daha uzun süre dayanacaktır.

3. Kokusuz vücut kremine birkaç damla parfüm damlatın. Size özel kreminiz hazır. Boş yere parfümlü vücut losyonlarına tonla para vermenize gerek yok.

4. Saçlarınızı yıkayacak durumda değilseniz, acil durumlar için az miktarda pudrayı saçınıza dökerek yayın. Yağlı görüntü anında ortadan kaybolacaktır.

👍🏻Bu da ilginizi çekebilir ⭐️ 

video

5. Saçlarınızı kuruttuktan sonra, fırçanıza bir miktar saç spreyi sıkın ve tarayın. Böylelikle hem saçlarınız sertleşmeyecek hem de daha hacimli görünecektir.

6. Vücudunuzun daha parlak gözükmesini istiyorsanız, vücut nemlendiricinize az miktarda bebe yağı karıştırmanız yeterli olacaktır.

7. Yüzünüzde ya da gözlerinizde şişme olduğu zamanlarda bir poşet demlenmiş yeşil çayı şişen bölgelere uygulayın.

8. Cildinizde kuruma varsa yumurtanın beyazını yüzünüze sürün 5 dakika bekleyip yıkayın. İçerdiği proteinler sayesinde, yüzünüz hem nemini geri kazanacak hemde daha canlı görünecektir.

Kaynak:https://www.kadinlarduysun.com/en-meshur-8-guzellik-tuyosu/

⭐️- EN ÇOK İZLENENLER - ⭐️ 
video
video
video
video
video
video
video
video