Eşi ve çocuğu içerdeyken evi ateşe verdi! Uzaklaştırması bulunan şahıs dehşeti yaşattı

Eşi ve çocuğu içerdeyken evi ateşe verdi! Uzaklaştırması bulunan şahıs dehşeti yaşattı 1

Olay, Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde yaşandı. G.A. ile eve gelen ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi M.A. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda M.A., eşi ve çocuğunun bulunduğu evin kapılarını kilitledi ve ateşe verdi. M.A. polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, eşi G.A. da ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

addtext 01 02 11.24.18

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Yıldırım Beyazıt Mahallesi Devirhan Çıkmazı’nda ikamet eden G.A. ile eve gelen ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan eşi M.A. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine M.A., eşi ve çocuğu içeride olduğu sırada kapılarını kilitlediği evi ateşe verdi. İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

addtext 01 02 11.24.05

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alarak, M.A.’yı kapıyı açması için ikna etmeye çalıştı. Polis ekiplerinin ikna çabaları sonucu M.A. kapıyı açarken, itfaiye ekipleri de evde çıkan küçük çaplı yangını söndürdü. M.A. polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, eşi G.A. ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)

How To Draw A Skeleton Hand Holding A Cigarette || Tattoo Drawing Tutorial

How To Draw A Skeleton Hand Holding A Cigarette || Tattoo Drawing Tutorial

Yeni yıl resmi çizimi / Kış resmi çizimi / kolay kardan adam çizimi

Yeni yıl resmi çizimi / Kış resmi çizimi / kolay kardan adam çizimi