Göz rengin senin hakkında neler söylüyor?


Göz rengin senin hakkında neler söylüyor?

Yapılan araştırmalar, göz renklerimizin kişiliğimiz hakkında önemli noktaları ortaya çıkardığını belirtiyor. Kendini keşfetmek için şimdi teste katıl ve göz rengini seç!

1. Senin gözlerin ne renk?

 

 

2. SİYAH GÖZ

Senin en güçlü yönlerin:

~ Şefkat
~ Hassasiyet
~ İnanç

Kalbinin güzelliği ve şefkatin gözlerinden okunabiliyor. Güçlü bir manevi yönün ve inançlı birisin. Çevrene karşı oldukça duyarlısın. İnsanlar her zaman senin desteğini hissedebilir ve yüreklendiren sözlerini duyabilir. Bazen hiç tanımadığın kişiler için bile üzülebiliyorsun ve onlar için elinden geleni yapmaya çalışıyorsun. Senin kendini mutlu etme yöntemin de bu; ne kadar çok insanın yüzünde tebessüm oluşturabilirsen, o kadar çok huzurlu hissediyorsun!

 

 

3. KAHVERENGİ GÖZ

Senin en güçlü yönlerin:

~ Fedakar
~ İnançlı
~ Dürüst

İçi dışı bir ve asla yalan söylemeyen birisin. İnsan ilişkilerine önem veren, fedakar bir kişiliğe sahipsin. Sevdiklerin için yapamayacağın hiç bir şey yok! Herkes senin iyi niyetli ve ne kadar dürüst olduğunu bilir. Manevi yönü oldukça sağlam ve inançlı birisin. Ne pahasına olursa olsun doğrunun tarafında yer almayı başarabiliyorsun.

 

 

4. MAVİ GÖZ

Senin en güçlü yönlerin:

~ Cesur
~ Girişken
~ Neşeli

Neşeli ve kendinden emin tavırları ile bulunduğu her ortamda ön planda olan girişken bir kişiliğe sahipsin. İsteyip de yapamayacağın hiç bir şey yok çünkü kendini çok iyi tanıyorsun ve sınırlarının farkında olan birisin. Senin cesur yüreğin, tüm sıkıntıların üstesinden gelmeye yetiyor. Çevrene verdiğin güven ile herkesin sevdiği ve düşüncelerine saygı duyduğu birisin.

 

 

5. ELA GÖZ

Senin en güçlü yönlerin:

~ Merhamet
~ Sabır
~ Azim

Sen kimsenin kötülüğünü düşünmüyorsun. İnsana, sadece insan olduğu için bile kıymet verebilecek kadar yüce bir yüreğe sahipsin. Birinin zor duruma düşmesini seyretmek ve hiç bir şey yapamam seni oldukça üzer. Merhamet duygun o kadar yoğun ki insanlar seni adeta bir ‘iyilik meleği’ olarak değerleniyor. Geçirdiğin sıkıntılı dönemleri, sabırlı tutumun sayesinde hep daha fazla güçlenerek atlatabildin. Senin kadar azimli bir kişiliğe sahip olan çok az insan vardır. Sen mücadele etmekten asla vazgeçmezsin!

 

 

6. GÜMÜŞ GÖZ

Senin en güçlü yönlerin:

~ Kararlılık
~ Güven
~ Hoşgörü

Sen bakışları ile bile insana güven duygusunu hissettirebiliyorsun. Sakin ve huzurlu bir hayatın var ve bunu koruyabilmek senin için oldukça önemli. Canını hiç bir şeyin sıkmasına izin vermiyorsun. Farklı düşüncelere her zaman saygı gösteren, oldukça hoşgörülü bir kişiliğe sahipsin. Birini kırmaktan çok korkan ve her zaman nazik davranmaya çalışan birisin. Yeni şeyler öğrenmekten hoşlanıyorsun ve üstün zekan sayesinde çabucak kavrayabiliyorsun. Hayatında belirlediğin bazı hedefler var ve bunları gerçekleştirebilmek için elinden geleni, büyük bir kararlılıkla yapıyorsun. Asla pes etmeyen, güçlü bir kişiliğin var.

 

 

7. YEŞİL GÖZ

Senin en güçlü yönlerin:

~ Cesaret
~ Sadakat
~ Hırs

Sen kalbinin sesini dinleyen birisin. Her şeye rağmen dik durmayı başaran ve kendi bildiğin yolda ilerlemeye devam eden birisin Kimseden korkusu olmayan oldukça cesur bir kişiliğe sahipsin. İnsanlar sana güvenir ve en önemli sırlarını güvenle sana teslim eder çünkü sen herkese karşı hep sadakat gösterdin ve bunu yaparken hiç bir karşılık beklemedin. Kötü niyetli kişiler ile karşılaşsan da benliğinden asla ödün vermiyorsun. Sana daha huzurlu bir hayatı ve beraberinde gelecek başarıyı yaşatacak kadar hırslı birisin!

 

 

Göz renginin senin hakkında söyledikleri doğru mu?

Unutma, güzel şeyler paylaştıkça çoğalır! 🙂

.

.

 

kaynak=tr.playbrain.me

Göz rengin senin hakkında neler söylüyor? Yapılan araştırmalar, göz renklerimizin kişiliğimiz hakkında önemli noktaları ortaya çıkardığını belirtiyor. Kendini keşfetmek için şimdi teste katıl ve göz rengini seç!

Send this to a friend