Güzel ve Zeki Kadınların Çoğunlukla Yalnız Hissetmesinin Ardındaki 5 Mantıklı Sebep

1. Özellikle belli bir olgunluga ulaşmışlarsa, çevrelerindeki bazı erkeklerin onlara yalnızca dış görünüşleri yüzünden yaklaştıklarının farkına varırlar. Onlarla fazlasıyla uyumsuz, alakasız dünya görüşüne sahip kişiler bile sırf güzel olduğu için onlara yaklaşmaya çalışır, karakterini, görüşlerini, fikirlerini yok sayarlar. Bu durum yüzünden zeki kadınların çoğu kendi karakterlerine uyacak birini beklemek adına yalnızlığı tercih eder.

2. Güzel ve yalnız kadınlara genellikle şanssız bir şekilde sürekli olarak yüksek egolu ve ukala kişilerle karşılaşırlar. Bunun sebebi, normal görünümlü erkeklerin bu kadınlara karşı önyargılı olmasından kaynaklıdır. Çoğu iyi niyetli erkek garip bir şekilde güzel kadınların kendilerine asla bakmayacağı gibi bir inanışa sahiptir. Aslında durum bundan oldukça farklıdır. İyi niyetli, düzgün ve hoşsohbet olmak birçok kapıyı açan anahtardır.

3. Güzel ve zeki kadınların yalnızlığı tercih etmesinin bir başka sebebi de, erkeklere duydukları güvensizliktir. Düzenli bir ilişkiye sahip olduğu halde kendileriyle iletişim kurmaya çalışan erkekleri gördükçe, git gide karşı cinse olan güvenlerini yitirirler ve zamanla git gide daha fazla ilişkilerden soğumaya başlarlar. Bu sebeple güzel ve zeki olan bir kadının güvenini kazanmak oldukça zordur. Çünkü sonrasında kalplerinin kırılmasından ve her şeye sil baştan başlamaktansa, kendilerini üzecek bir ilişkiye hiç yanaşmamayı tercih ederler.

4. Kendilerine büyük beklentilerle yaklaşılmasından dolayı büyük bir baskı altındadırlar. Çünkü bu kadınlarda diğer herkes gibi normal insanlardır. Belli bir süre sonra büyük beklentilerle ilişkiye başlayan kişi karşısındaki kişininde sıradan, incinen, soğuyan, heyecanlanan kısacası normal bir kadın olduğunu farkettiğinde birlikte olduğu kadına eskisi gibi davranmamaya başlar. İşte zeki kadınlar bu durumlardan sakınmak için, kendinden tamamıyla emin olmadan bir ilişkiye başlamaktan kaçınırlar.

5. Hepsinden öte zeki kadınlar hayatın aceleye getirilmemesi gereken ciddi kararlarının farkındadır ve ilişkide onlara göre oldukça ciddi bir karardır. Kendi kafalarına uymayan, dünya görüşlerinin uyuşmadığı ve yeterince tanımadığı biriyle, sırf ilgi gördüğü için birlikte olmaktan kaçınırlar. Bu yönlerinden dolayı etraflarında kişiler tarafından aşırı seçici veya ukala olarak adlandırılsalar da, onlara göre olması gereken doğru şey budur. Bu tutumları güzel ve zeki kadınların oldukça uzun süreler yalnız kalmalarına sebep olan şeydir.

⭐️- EN ÇOK İZLENENLER - ⭐️ 
video
video
video
video
video
video
video
video