İnşaatta kirecin içine girdi! Ölümüne böyle poz verdi… Dakikalar içinde hastanelik oldu

addtext 08 08 09.41.56

Brezilya’da yaşayan 7 yaşındaki Arthur Emanuel Bitencourt isimli bir çocuk inşaat alanına girerek toz halindeki kireç yığınının ortasına oturup poz verdi. Baş parmakları havada kameraya hafif tebessüm ederek poz veren Bitencourt birkaç dakika içinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

addtext 08 08 09.41.02

Brezilya’nın Ipiranga şehrindeki bir kazı alanına ağabeyiyle birlikte giren 7 yaşındaki Arthur Emanuel Bitencourt isimli bir çocuk inşaat malzemelerine karşı ciddi bir alerjik reaksiyon gerçekleştirmesi nedeniyle hastanelik oldu. Kireç tozunun ortasında kendisine oluşturduğu bir çukura oturan Bitencourt kireçtaşı tozunu solumaya ölümcül bir tepki vererek hayatını kaybetti.

DAKİKALAR İÇİNDE OLDU

Fotoğraf için poz verdikten sonra bir anda fenalaşan 7 yaşındaki çocuk hastane yolunda hayatını kaybetti. Sağlık görevlileri, yerel basına göre, Arthur’un ani ölümüne neden olan tozun solunması olduğunu söyledi.

Başparmağını kaldırdığı yürek burkan fotoğrafı, ailesi tarafından başkalarına bir uyarı ve Arthur’a bir saygı duruşu olarak sosyal medyada paylaşıldı. Aile üyesi Romaldo Bitencourt paylaştığı fotoğrafa, “Bu fotoğraf, oyun oynarken kireç solumaktan kaynaklanan trajik ölümünden birkaç dakika önce çekilmiş son fotoğraftı… Seninle ilgili sahip olacağım anılar her zaman en iyisi olacak” notunu ekledi.

addtext 08 07 12.49.10

Canan Karatay gençlik iksirini açıkladı! Sabah akşam yiyen 10 yaş gençleşiyor

addtext 08 09 02.17.52

Üniversiteli genç kızın sır ölümü! Saçlarını boyarken birden bağırmaya başladı ve… O detayı arkadaşı paylaştı