Dr. Ayça Kaya 1 Haftada 3,5 Kilo Verdiren Diyet Programı

Dr. Ayça Kaya 1 Haftada 3,5 Kilo Verdiren Diyet Programı
1. Gün Kahvaltı : 1 dilim ekmek, 1 dilim beyaz peynir, Bol domates, Salatalık, şekersiz çay
Ara öğünde acıktığınızda küçük ebatta olmak şartı ile bir adet meyve yiyebilirsiniz. Eğer meyvemiz büyük ise ortadan bölerek diğer yarımını öğle arasında tüketebilirsiniz.
Öğlen : Öğlen salatamızda herhangi bir yağsız olmak şartı ile et tüketebiliriz ( Tavuk eti, balık eti, dana veya kuzu eti ) tabi 100 gr ölçüsünü korumak şartı ile tüketebiliriz. Menümüzü listelememiz gerekirse. 100 gr. yağsız et, 1 kase diyet yoğurtu, 1 kase çorba
Ara Öğün : Öğlen tükettiğimiz yemeklerden sonra eğer acıkırsanız açlığınızı geçiştirecek ve bastıracak olan menüyü tüketmenizi önermekteyiz. Listelememiz gerekir ise. 1 Adet meyve ( Varsa gündüz kalan meyvenin yarısı olabilir ), 2 Adet ceviz ve 6 adet fındık veya badem, Pazartesi
Akşam : Akşam menümüzde sebze yemek seçimini yapmamız doğru bir karar olacaktır. 7 yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, 1 ince dilimlenmiş ekmek, 1 kase yoğurt, bol salata
2. gün Kahvaltı : 1 dilim kepekli ekmeğe kaşarlı tost, bol domates, salatalık ve biber, 5-6 adet zeytin, şekersiz çay Öğlene doğru açıklığınızı bastırmak için 1 adet meyve ve 1 kase diyet yoğurt tüketebilirsiniz. Öğlen diyet menümüz ise aşağıdaki gibi olmalıdır.
Öğlen : 6 yemek kaşığı etli türlü, 1 adet ince dilim ekmek, bol yağsız salata, ara öğün olarak meyve ve yoğurt tüketebiliriz.
Akşam : 1 dilim ekmek, 7 yemek kaşığı etsiz taze fasülye, 1kase diyet yoğurt, bol yağsız salata
3. Gün Kahvaltı : 2 ince dilim ekmek, 1 dilim beyaz peynir, bol domates, salatalık, biber, 5 adet zeytin, şekersiz çay öğlende doğru acıktığınızda 1 küçük meyve diyet bisküvi iki kaşıkta yoğurt tükete bilirsiniz.
Öğlen : 1 ince dilim ekmek, 7 yemek kaşığı etsiz kabak yemeği, yağsız bol salata, yarım kase diyet yoğurt
Akşam : Izgara bonfile, bol salata, yoğurt
4. gün Kahvaltı : Diyet listemizin 4. günü zayıflamayı biraz hızlandıracağız. Vücudumuz artık uyguladığınız menülere uyum sağladı sizlerden biraz fedakarlıkla kilo vermenizi hızlandırmanızı isteyeceğiz. Sabah kahvaltısı ile başlayalım.
1 adet haşlanmış yumurta, domates, salata, biber, 1 dilim ekmek, şekersiz çay
Öğlen : 1 adet sandviç ( tavuklu, köfteli, ton balıklı veya peynirli ), 1 bardak ayran, domates, marul, akşama doğru acıktığınız zaman meyve tüketebilirsiniz.
Akşam : 1 ince dilim ekmek, 7 yemek kaşığı etsiz türlü, 1 kase diyet yoğurt, bol yağsız salata
5. gün Kahvaltı : Yumurtalı peynirli omlet, 1 dilim ekmek, bol domates, 5 adet zeytin, şekersiz çay
Öğlen : 4 adet ızgara köfte ( hardal veya zeytin yağ ilave edilebilir. ), bol yağsız salata, yoğurt
Akşam : Etsiz pırasa yemeği, Salata, Yoğurt
6 – 7. Gün Sabah Kahvaltısı : Melemen, 1 dilim ekmek, 5 zeytin
Öğlen : ızgara balık, tavuk, köfte, salata, yoğurt
Akşam : Zeytin yağlı sebze yemekleri, Salata, Yoğurt
Not : Bu diyeti uygularken günde en az litre su içilmesi gerekmektedir. 12 bardağa kadar çıkabilmek çok müspet sonuçlar doğurur. Egzersizle desteklerseniz çok fazla daha hızlı ve düz hatlı zayıflayabilirsiniz.
Evlilik Tespitleri - Serhat Yabancı

Evlilik Tespitleri – Serhat Yabancı

Çocuğun altı değiştirilirken babanın orada bulunması...

Çocuğun altı değiştirilirken babanın orada bulunması…