Manisa’da baba ve 2 yaşındaki oğlu, 50 metrelik kuyuya düştü! 10 saat sonra acı haber, kahreden detaylar: Eve dönelim yoruldum

Manisa'da baba ve 2 yaşındaki oğlu, 50 metrelik kuyuya düştü! 10 saat sonra acı haber, kahreden detaylar: Eve dönelim yoruldum

Manisa’nın Salihli ilçesinde yaşanan feci olayda, 2 yaşındaki çocuk ile onu kurtarmaya çalışan babası 50 metrelik kuyuya düştü. Bölgeye ekipler sevk edildi. Saatlerdir süren kurtarma çalışmalarından acı haber geldi. Baba ve oğlunun cansız bedenlerine 10 saat sonra ulaşıldı. Öte yandan olayla ilgili kahreden detaylar çıktı. Küçük çocuğun kuyuya düşmeden hemen önce anne ve babasına ‘Eve dönelim, yoruldum’ dediği öğrenildi.

addtext 01 05 11.22.52

Olay, Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Barış Mahallesi’ndeki Gülnar Sitesi’nde meydana geldi. 2 yaşındaki B.D. oyun oynadığı sırada, site yakınlarında su bulma amacıyla açılan 50 metre derinliğindeki artezyen kuyusuna düştü.

EKİPLER SEFERBER OLDU

Oğlunu kuyuya düşmek üzereyken tutmaya çalışan baba Aytuğ D. (35) de oğluyla beraber kuyuya düştü. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine Manisa Büyükşehir Belediyesine bağlı itfaiye ekipleriyle sevk edildi. Baba ve oğlunu kurtarmak için iş makineleriyle çalışma yapılmaya başlandı.

addtext 01 05 11.23.18

PARALEL ÇUKUR KAZILDI

Akşam saatlerinden beri devam eden kurtarma çalışmasında iş makineleri tarafından kuyuya paralel 15 metre derinliğinde bir çukur kazıldı. Kuyuya sürekli olarak hortumlarla oksijen verildi.

10 SAAT SÜREN ÇALIŞMA SONRA ACI HABER

Yaklaşık 10 saat süren kurtarma çalışmasının ardından 15 metre derinliğe ulaşan ekipler, baba ile oğlunun cansız bedenine ulaştı.

KAHREDEN SÖZLER: YAŞIYOR MU?

Ekipler tarafından halat yardımıyla çıkarılan baba ve oğlun cenazeleri ambulansa alınarak morga kaldırıldı. Bu sırada annenin “Yaşıyor mu?” sözleri yürekleri dağladı.

2 KİŞİYE GÖZALTI

Öte yandan yaşanan olayla ilgili site yöneticisi H.A. ve kaçak sondajı yapan V.Ç. gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

addtext 01 05 11.23.08

“EVE DÖNELİM, YORULDUM”

Ailenin, küçük çocuğun oyuncak arabasına koymak üzere yaprak toplamak için yürüyüş yaptığı ve bu sırada ayağı takılan çocuğun kuyuya düştüğü, hemen öncesinde anne ve babasına “Eve dönelim, yoruldum” dediği öğrenildi. Kuyunun hemen yakınında bulunan parkta, minik çocuğun oynadığı oyuncakların kalması ise yürek burktu.

COMMENT DESSINER UNE VALISE KAWAII - Dessins kawaii faciles - Comment dessiner des choses kawaii

COMMENT DESSINER UNE VALISE KAWAII – Dessins kawaii faciles – Comment dessiner des choses kawaii

How to draw hyper realistic eyes // Easy way to draw a realistic eye for beginners step by step

How to draw hyper realistic eyes // Easy way to draw a realistic eye for beginners step by step