Manisa’da kuyuya düşen baba oğuldan geriye bu kareler kaldı! O kuyu 6 ay önce…

Manisa'da kuyuya düşen baba oğuldan geriye bu kareler kaldı! O kuyu 6 ay önce… 4

Manisa’da çok acı bir olay yaşandı. Kuyuya düşen baba oğulun cesedine ulaşıldı. Küçük Batu’nun 60 metrelik sondaj kuyusunun 15 metresinde sıkışıp, hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Kuyunun yaklaşık 6 ay önce zeytin ağaçlarını sulamak için açıldığı, Aytuğ Demir’in de siteye 2 ay önce taşındığı anlaşıldı. Baba oğuldan geriye ise bu kareler kaldı…

addtext 01 06 04.52.46

Kahreden olay dün akşam saatlerinde yaşandı. Ailesine ait bir gıda şirketinde yöneticilik yapan Aytuğ Demir, eşi Yağmur Demir ile çocukları Batu Demir’i sitenin içerisindeki çocuk parkına götürdü.

addtext 01 06 04.52.59

MANİSA’DA ÇOK ACI OLAY

Burada bisikletiyle dolaşan Batu Demir, bir süre sonra bisikletinden indi. Batu’nun yaklaşık 60 metrelik sondaj kuyusuna düştüğünü gören Aytuğ Demir, oğlunun peşinden atladı.

Çığlıkları duyan site sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye polis, sağlık, itfaiye, AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yılan kamera ile kuyudaki Aytuğ Demir ve Batu’ya ulaştı. Aytuğ Demir ile oğlu Batu’nun yaşadığı belirlendi.

ÇUKUR KAZILDI

Kurtarma çalışması başlatan itfaiye ekipleri, 15 metre derinlikte ulaştıkları baba ve oğlunu kurtarmak için sondaj kuyusuna paralel çukur kazdı.

Yaklaşık 10 saatlik çalışmayla 15 metre derinlikte sıkışan baba ve oğluna ulaşıldı ancak hayatlarını kaybettikleri tespit edildi.

addtext 01 06 04.53.09

BABA BALÇIĞA BATMIŞ…

Batu’nun vücudunun tamamının balçıkla kaplı olduğu, babanın ise göğüs hizasına kadar balçığa battığı görüldü.

Baba ve oğlunun cansız bedenleri önce Salihli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan ön inceleme sonrası otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Kaçak olduğu belirlenen sondaj kuyusunun yaklaşık 6 ay önce sitedeki zeytin ağaçlarını sulamak için açıldığı ancak su çıkmadığı öğrenildi.

Salihli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında olayla ilgili site yöneticisi Hamza Akiş ile sondaj firması sorumlusu Vasfi Çakır, gözaltına alındı.

Firmanın, sondaj kuyusunu açıp, yönetime teslim etmesine rağmen üstünün kapatılmadığı tespit edildi. Gözaltına alınan Akiş ve Çakır’ın polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Aytuğ Demir’in ise babası Mehmet Demir’in de oturduğu siteye 2 ay önce taşındığı öğrenilirken, çiftin 15 Haziran 2020’de evlendiği Batu’nun ise ilk çocukları olduğu öğrenildi.

Baba ve oğlunun ölümünden geriye, aile fotoğrafları kaldı. Öte yandan kuyu olayın ardından kapatıldı.

İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılan Aytuğ Demir ve oğlu Batu Demir’in cenazelerinin otopsi işlemleri tamamlandı.

Cenazeler, işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alınarak Manisa Salihli’ye götürüldü.

COMMENT DESSINER UN ORDINATEUR KAWAII - Dessins kawaii faciles - Apprenez à dessiner avec Jape

COMMENT DESSINER UN ORDINATEUR KAWAII – Dessins kawaii faciles – Apprenez à dessiner avec Jape

Easy scenery drawing || Sketch drawing with pencil || Pencil drawing images

Easy scenery drawing || Sketch drawing with pencil || Pencil drawing images