Ne kadar anlayışlısın? [Kişilik Analizi]


Sence bu gözlerden hangisi öfkeli bakıyor? Seçimini yap ve gerçek kişiliğini ortaya çıkar!

1. Sence hangi göz öfkeli bakıyorsa onu seç!

 

2. A’yı seçtin!

Verdiğin cevaba göre, senin için mantık ilk sırada geliyor!


Kalabalık arkadaş gruplarında tüm konuşmaları sakince dinleyip analiz eden ve en sonunda da nokta atışı yaparak herkesin ilgisini çeken kişi, tam olarak sensin! Boş konuşmak hiç sana göre değil. Olayları mantıksal bir çerçevede ele almanın yanı sıra, sahip olduğun muazzam zeka da kıskanılacak düzeyde!

Diğer taraftan şunu da söylemeden edemeyeceğiz… Mantıklı bir insan oluşuna insanlarla iletişim kabiliyetin de eklenince telefonların hiç susmuyor. Şayet bir gün bir üniversitede “akıl hocalığı” kürsüsü açılırsa, bu kürsünün bölüm başkanı kesinlikle sen olursun!

3. B’yi seçtin!

Verdiğin cevaba göre, senin için duygular ilk sırada geliyor!

O kadar duygusal ve içli bir insansın ki… İnsanlığın özünde, iyi ya da kötü tüm duyguları her şeyimizle yaşamamız gerektiğini düşünüyorsun. Güzel bir haber aldığımızda nasıl ki her şeyimizle seviniyorsak, kötü duyguları da deneyimlememiz gerektiğinden en ufak bir şüphe dahi duymuyorsun; çünkü biliyorsun ki, “ayrılık da sevdaya dahil”.

Çoğu zaman hayatında inişler çıkışlar olmuyor değil, ama bunun da en önemli sebebi “başkasının üzüntülerini kendi hüznün yapmak”. Kilometrelerce ötedeki arkadaşının derdine, kendi derdinmiş gibi yanıyor; onunla birlikte ağlayıp gülebiliyorsun.

4. C’yi seçtin!

Verdiğin cevaba göre, senin için sezgiler ilk sırada geliyor!

Sen çok özel bir insansın; çünkü hislerin inanılmaz kuvvetli! Bazen öyle şeyler oluyor ki, bu olup biteni mantıklı bir zemine oturtabilmek mümkün dahi olmuyor; ancak doğuştan sahip olduğun algı yeteneğin ve kuvvetli hislerin sayesinde tüm bunları kolaylıkla izah edebiliyorsun.

Sen genel olarak hayattaki mücadeleyi bırakmayan, güçlü karakterli ve aynı zamanda da içe dönük bir insansın. İçe dönük bir insan olduğun için çevreni titiz bir şekilde gözlemleyebiliyor, olayları objektif olarak analiz edebiliyorsun. Hatta salt bu sebeple, yakın çevrende “insan sarrafı” olarak tanınıyorsun.


Send this to a friend