Ölmekte olan bir annenin kızına son mektubu

Ölmekte olan bir annenin kızına son mektubu 2

Ölmekte olan bir annenin kızına son mektubu 15 yıl sonra sahaftaki bir kitabın içinden çıktı

Britanya’nın kuzeyindeki Durham kentinde bir sahaf, bir kitabın arasında ölmekte olan bir annenin küçük kızına yazdığı iç burkan bir mektup buldu.

DailyMail’de yer alan habere göre, Gordon Draper isimli bir sahaf, 15 yıl önce alınmış ikinci el kitabın içinde anne kızın bir fotoğrafıyla birlikte bir de mektup buldu.

Sahaf, eline ilk aldığında gözyaşlarıyla okuduğunu söylediği mektubu, asıl sahibi Bethany’ye ulaştırmayı amaçlıyor. Annesinin 15 yıl önce gelerek çok sayıda çocuk kitabı aldığını hatırladığını söyleyen Draper, o zaman bu kadar çocuk kitabını ne yapacağını anlamadığı için kadının dikkatini çektiğini belirtiyor.

Mektup, kızı Bethany’ye ‘Benim küçük hazinem’ diye seslenen annenin, “Baban bu mektubu sana okuyorsa, bil ki ben öldüm ve cennete meleklerle yaşamaya gittim” sözleriyle başlıyor.

Annenin ölmeden önce kızına yazdığı mektup şöyle:

“Bethany (Benim küçük hazinem),

Baban bu mektubu sana okuyorsa, bil ki ben öldüm ve cennete meleklerle yaşamaya gittim. Göğsüm çok ağrıyordu ve daha iyi olmak için bir ameliyat geçirdim ancak işe yaramadı. Her zaman gökyüzünden seni izleyip iyi olacağından emin olacağım ve eğer ‘Parla parla küçük yıldız’ tekerlemesindeki gibi parlayan bir yıldız görürsen bil ki o benim. İyi bir kız ol ve mutlu bir hayat yaşa. Baban ve deden sana iyi bakacak ve okula gönderecek. Seni her zaman seviyor olacağım ve asla benim hakkımda konuşmanın yanlış olduğunu söyleyen insanlara izin verme çünkü değil. Umarım beni unutmazsın çünkü ben her zaman senin annen olacağım. Seni bol bol kucaklıyor ve öpüyorum. 

Güle güle, annen.

NOT: Bundan sonra benim için Rosie’ye bakacağına inanıyorum, onu sakın ihmal etme.”

İşte Beynin 11 İlacı 2

İşte Beynin 11 İlacı

10 bin polis alımı ön başvuru ekranı! POMEM şartları neler? 2

10 bin polis alımı ön başvuru ekranı! POMEM şartları neler?