Son Dakika: MEB’den 81 ile yüz yüze eğitim için hazırlık talimatı

Son Dakika: MEB'den 81 ile yüz yüze eğitim için hazırlık talimatı 2

Milli Eğitim Bakanlığı, İl Eğitim Müdürlüklerine yüz yüze eğitime hazırlık yazısı gönderildi. Bakanlık, okulların hazır hale getirilmesini istedi. 

addtext 08 14 05.55.32

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), il milli eğitim müdürlüklerine gönderdiği yazıyla okulların yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmesini talep etti.

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mali Hizmetler Daire Başkanı Cahit Şahin imzasıyla il milli eğitim müdürlüklerine gönderilen yazıda, şu ifadeler yer aldı:

“2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında okulların eğitim ve öğretime hazır hale getirilmesi ve salgın ile etkin mücadelenin devam etmesi kapsamında okul ve kurum binalarının girişlerinde öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm çalışanların maske ihtiyaçlarını gidermek amacıyla dizayn edilmiş, içinde günlük maskelerin bulunacağı, her öğrencinin ve okul çalışanlarının ihtiyaç halinde maskesini alıp değiştirebileceği, kirli ve temiz maskenin ayrı ayrı konulacağı kumbara, bölme veya kutuların hazırlanarak hizmete sunulması hususunda gereğini rica ederim.”

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer göreve geldiğinde ilk mesajı, “Önceliğimiz yüz yüze eğitim” olmuştu.

Bakan Özer, “Okulları kapalı tutma lüksümüz yok” demişti.

İlk Kez Anne Olan Kadınların En Yaygın 7 Hatası 2

İlk Kez Anne Olan Kadınların En Yaygın 7 Hatası

Evde uygulayabileceğiniz en iyi 8 kırışıklık giderme tekniği 10

Evde uygulayabileceğiniz en iyi 8 kırışıklık giderme tekniği