Zeytinyağı Bal Zencefil Saç Maskesi

Zeytinyağı, cilt ve saç için tam bir mucize niteliği taşıyor. İçindeki yararlı birleşenler sayesinde etkili olduğu düşünülmektedir. Saç için doğal bir nem kaynağıdır. Saça uygulandığında saçın daha kolay tarandığı ve bu sayede parlaklık kattığı bilinir. Saç kırıklarını önler ve tüm saç tiplerine uygundur.

Zeytinyağına başka malzemeler katılarak etkisini arttırabilirsiniz. Saç derisini beslerken kepek oluşumunu da önler. İçindeki vitamin ve mineraller sayesinde kökten uca bir beslenme sunmaktadır. En güzeli ise baştaki kan akışını hızlandırır ve saçların çabuk uzamasını sağlar.

Zeytinyağı Ve Bal Mucizesi

Zeytinyağı 3 kaşık, 1 kaşık bal ile bir kapta karıştırılır ve istenirse içerisine eczanede satılan E vitamini de eklenerek saça uygulanır. Kokusu oldukça hoş ve pahalıya mal etmeyeceğiniz bu maske, en güçlü bir antioksidan ile vitamin içerir. Bu koku sayesinde vücudunuzda bir gevşeme meydana gelir.

Zeytinyağı Bal Zencefil Saç Maskenin Faydaları

Bal ise en doğal saç nemlendiricisidir. Bu saç maskesi kuru, dökülen, kırık uçlara ve boya işlemlerine maruz kalan saçı canlandırır. Zeytinyağı bal saç maskesi fazla yapışkan bir hal aldıysa zeytinyağı katarak bunu yok edebilirsiniz. Eczaneden satın alınan ampul şeklindeki E vitamini saçın derisini besler ve dökülen saçlar için bakım alanında en sık tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Bu maske pürüzsüz bir kıvamda olmalı ve boya fırçası ile hazırlanan maske ıslak saça uygulanmalıdır.

👍🏻Bu da ilginizi çekebilir ⭐️ 

video

Zeytinyağı Zencefil Saç Maskesi Nasıl Kullanılır ?

Tüm saça ve diplerine eşit miktarda uygulanmalıdır. Saç maskenin ardından bir bone, bir poşet veya başka bir malzeme ile düzgünce sarılmalı ve 2 saat beklenmelidir. Sarmaktaki amaç ise, tüm derinin ve saçlarının maskeyi emmesi ve faydasını göstermesidir.

Öncelikle saçınızı ılık su ile durulayın ve ardından sıcak su şampuan kullanınız. Sülfatsız şampuanla en etkili şampuan çeşididir. İlk başta yapışkan bir hal alan saçlar gözünü korkutmalıdır. Temizledikçe gevşeyecek ve temiz ve parlaklıkla birlikte sağlıklı bir saça sahip olacaksınız.

⭐️- EN ÇOK İZLENENLER - ⭐️ 
video
video
video
Öfke Kontrolü

Öfke Kontrolü

video
video
video
video

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here