İğne yapıldı, fenalaşarak hayatını kaybetti! Gözyaşlarıyla toprağa verildi

İğne yapıldı, fenalaşarak hayatını kaybetti! Gözyaşlarıyla toprağa verildi 2

Amasya’da boğaz ağrısıyla götürüldüğü semt polikliniğinde yapılan iğnenin ardından fenalaşıp hayatını kaybeden Melis Kıymet (7) gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Nuran Zehra ve Çağlar Kıymet çiftinin tek çocuğu Melis Kıymet, boğaz ağrısı şikayetiyle dün sabah, Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kadir Çakı Semt Polikliniği’ne götürüldü. Buradaki doktor tarafından Melis Kıymet’e antibiyotik iğneyle tedavi uygulandı. Daha sonra fenalaşan Melis Kıymet, kurtarılamadı. Melis’in cenazesi, savcının incelemesinin ardından otopsisi için hastane morguna kaldırıldı. Melis’in ölümüyle ilgili ihmal iddiaları üzerine adli ve idari soruşturma başlatıldı.

addtext 01 01 12.07.10

Melis’in cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından ailesi tarafından teslim alınarak bugün öğle vakti Hattat Hamdullah Efendi Camii’ne getirildi. Nuran Zehra Kıymet kızının tabutuna sarılıp, gözyaşı döktü. Çağlar Kıymet’in ise güçlükle ayakta durabildiği görüldü. Cenaze namazının ardından Melis Kıymet, Tekirdede Mezarlığı’nda toprağa verildi.

BİR SORUDAN FAZLASI | Komşum çok gürültücü, ne yapacağım? 2

BİR SORUDAN FAZLASI | Komşum çok gürültücü, ne yapacağım?

İstanbul'da mide bulandıran olay! 14 yaşındaki kızı kırtasiyede 45 dakika boyunca istismar etti 1

İstanbul’da mide bulandıran olay! 14 yaşındaki kızı kırtasiyede 45 dakika boyunca istismar etti