Minimalist gelinlik nedir? En güzel minimalist gelinlik modelleri 2021

minimalist gelinlik nedir en guzel minimalist gelinlik modelleri 2021 2vcexmpc.jpg

Gelin için en önemli şey hayatında bir kere giyeceği gelinliktir. Bu yüzden genç hanımlar evlenme sürecinde en büyük kararsızlığı gelinlik seçerken yaşıyorlar. Elbette ki hayalindeki gelinlik ve bu gelinliğin nereden bulunabileceği merak konusudur. Bu sezon evlenmeyi düşünüyorsanız, alışveriş yapacağınız zamanı çok iyi seçmeliniz. İşte göz kamaştıran birbirinden güzel ve minimalist gelinlik modelleri

Birbirini seven çiftlerin hayatlarını birleştirmek için karar verdiği bu günde kızlar en güzel şekilde damadın karşısına çıkmak ister. Bu yüzden gelinlik seçerken çok özenerek ve araştırarak gelinliğini seçmeye çalışırlar. Her genç kızın rüyası olan gelinlikler her sene farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Kimi dönemler kabarık bazı dönemler dantelli, tüllü kimi dönemlerde de oldukça spor ve sade oluyor. 2021 modasında minimalist anlayışı tüm hayatında uygulamayı hayal eden gelinlerin tercihi olacak. Düz sade gelinlik modelleri çoğunlukla zarif dokunuşlara sahiptir. Düğününüzde, zerafetinizi ve güzelliğinizi ön plana çıkaran sade gelinliklerle aslında çok asil ve muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz.

EN GÜZEL MİNİMALİST GELİNLİK MODELLERİ 

Askılı A Kesim Dantelli Minimalist Gelinlik OLEG CASSİNİ
FİYAT: 4.245,75 TL

Gelinlik, Minimalist tarz, ETSY
Fiyat:2.578,70 TL

Saten Gelinlik, Minimalist Gelinlik, ETS
Fiyat:2.308,66 TL

Kayık Tül Yakalı Dantel İşlemeli Dar Kesim Gelinlik OLEG CASSİNİ
FİYAT: 2.950,00 TL

Uzun kollu minimalist beyaz şifon gelinlik, ETSY
FİYAT 3.787,27 TL

Koronavirüsle birlikte hayatımızda birçok şey değişmeye başladı. Son günlerde evlenecek çiftler düğün salonları zorunlu olarak kapatıldığı için daha çok sade nikah törenleri tercih ediliyor. Bu yüzden genç hanımlar minimalist gelinlikleri daha çok tercih etmeye başladı. Minimast gelinliklerde bu sene dantel detayları bulunuyor.

Minimalist dantelli gelinlik modellerini, seçeceğiniz aksesuarlar ile kombinlerken, aksesuarların birbirine çok yakın olmamasına dikkat edin.

en kolay mersin tantuni nasil yapilir meshur mersin tantunisinin puf noktalari 836r8kly.jpg

En kolay Mersin tantuni nasıl yapılır? Meşhur Mersin tantunisinin püf noktaları

zeytin sutu nedir ve zeytin sutu nerelerde kullanilir zeytin sutunun cilde ve saca faydalari xsgews5r.jpg

Zeytin sütü nedir ve zeytin sütü nerelerde kullanılır? Zeytin sütünün cilde ve saça faydaları